کیف پول کهن چرم مدل Lwk48

د بود.
اگر به دليل داشتن تنوع شغلي و كاري ناچار هستيد كه تعدادی تا كارت اعتباري داشته باشيد و يا ملزم به همراه داشتن آن در كيف خودتان هستيد ديگر نگران نباشيد. يكي بیشتراز همين مدل كيف‌ها كه گروه طراحان نيشتمان براي شما اجرا كرده و توانسته اين معظل شما را برطرف كند كيف نوع 126 مي‌باشد كه داراي محفظه‌هاي زيادي براي كارت‌هاي اعتباري شما مي‌باشد و كساني كه مشكل پسند می باشند براحتي مي‌توانند با اين كيف كنار بيايند و آن را بعنوان انتخابي مناسب بردارند. اين كيف كه قد بلندي دارااست طوري طراحي شده كه اسكناس هاي شما سوای تا خوردن درآن نگه داشته مي‌شود و همچنين مي‌توانيد اسكناس‌هايتان را نوع بندي شده در كيف جايي دهيد. ابعاد كيف 10 × 20 سانتي‌متري را مي‌توانيد به آساني در جيب كت يا پالتوي خودتان نگه‌داري كنيد. رنگ آن مشكي و به آساني با هر رنگ و لباس و يا كفش و كمربندي ست مي‌شود. در اين كيف 9 محفظه براي اسكناس و 19 محفظه براي كارت اعتباري لحاظ شده است. در اين كيف جاي دو عدد عكس طراحي شده كه مي‌توانيد دو عكس خانوادگي را در آن جاي دهيد تا در مواقع خستگي ناشي بیشتراز عملکرد و فعاليت روزانه حس عالی و محبت آميزي را به شما القا دهد. نوع چرم به كار رقته در اين كيف بیشتراز دسته چرم طبيعي بوده كه با دسن هنرمندان ايران زمين رنگ شده و جلوه‌ايي ار هنر و ذوق ايراني را در خویش جاي داده است.
ساخت و دوخت كيف و كفش با مواد گوناگون و متفاوتي صورت مي‌گيرد كه از پركاربردترين و پرطرفدارترين آن‌ها، مي‌توان بیش تر از چرم نام برد. چرم‌هاي طبيعي با تنوع زياد و در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي‌شوند. «كيف پول جيبي چرمي گالري ستاك طرح دو دكمه» نمونه زيبايي بیشتراز تولیدات چرمي و بیش تر از توليدات گالري ستاك است. اين محصول به‌صورتي كيفي جيبي و مربعي شكل ديده مي‌شود. جنس اين كيف پول، چرم گاويست و ابعادي حدود 10.5 × 10.5 دارد. داخل اين محصول يك عدد جاي اسكناس، دو عدد جيب و چهار عدد جاي كارت دارد. نصیب بيروني به‌صورت ساده و تكه چرمي كه روي آن دو دكمه فشاري وجود داراست ديده مي شود. اين كيف زيبا مي‌تواند هديه مناسبي براي براي يك دوست و يا عزيزي باشد تا بیشتراز كيفيت و مرغوبيت آن لذت ببرند. براي مراقبت از تولیدها چرمي بايد ذكر شود خوبتر است با واكس‌هاي تهيه شده از مواد طبيعي جلا يابند.
برای خرید آنلاین یک کیف پول، فاکتورهای زیادی می‌تواند تاثیرگذار باشد. در حالتی‌که بیش تر از لحاظ ظاهری گزینه پسند شما باشد، کیفیت آن باید مورد باز بینی قرار گیرد. مارک شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و تولید اکسسوری‌های چرم قدمت زیادی دارااست و در تولیدها خود از چرم ارگانیک فایده می‌برد. به این ترتیب خیالتان از کیفیت این کیف پول مردانه راحت باشد که به زیبایی و به شکل طولانی بازه همراهی‌تان خواهد کرد. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) به چهره کتی یا این که به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول مدل (2460) در ابعاد 10 × 19 × 2 سانتی‌متر می‌باشد و در دو رنگ قهوه ای و مشکی تعبیه شده است. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم ارگانیک بیش تر از دسته گاوی با طرح کروکو دارااست و تضمین خیر و خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به صورت کتابی یا این که ساده باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در یک طرف کیف دو محفظه در ابعاد اسکناس طراحی شده و 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری لحاظ شده است. در زندگی امروزی تعداد کارت اعتباری هر روز رو به ارتقاء است و البته گم نکردن و همیشه در دسترس بودن آنان مسئله‌ی لازم محسوب می‌شود. به این ترتیب قرار تصاحب کردن هر کدام بیشتراز کارت اعتباری‌ها در محفظه‌ی خاص خودش، تاثیر خوبی خواهد داشت. در طرف دیگر کیف پول یک محفظه برای اسکناس و یک محفظه برای قرار دادن عکس عزیزان‌تان در حیث گرفته شده است. چندین محفظه هم برای کارت‌های ویزیت با ابعاد مختلف تعبیه شده که مسلما خالی نمی‌مانند. این کیف پول چرم می‌تواند یک گزینش زیبا و شکیل برای آقایان باشد.

انواع مختلف تولیدات چرمي بیش تر از قبيل كفش، كت و انواع كيف‌ها سبب ساز شده تا محصول ها ساخته‌شده بیش تر از چرم‌هاي طبيعي جزو پركاربرد و محبوب‌ترين اقلام گزینه استفاده باشد. توليد كنندگان و طراحان هنر صنعت چرم، براي جذب مشتريان بيشتر، دست به ابتكار و خلاقيت در ساخت متنوعي بیش تر از اين محصول ها زده‌اند. «كيف پول مثالين مدل نيم كتي كد 24014» نمونه جالبي بیش تر از يك كيف پول مردانه بوده كه بوسیله گالري مثالين ارايه مي‌شود. اين محصول در ابعاد استاندارد براي قرار دادن پول، طراحي شده و طراحي جالبي دارد؛ كه نیز بصورت دو لت و هم سه لت قابل به کار گیری است. چرم طبيعي استفاده شده در اين محصول، بزي مرغوب و درجه يك بوده و رنگ قهوه‌اي تيره دارد. اين كيف پول مردانه مي‌تواند هديه ارزشمند و قابلي به عنوان روز مرد يا تولد باشد. در حیث داشته باشيد كه براي تميز كردن چرم‌ها نبايد آنان را شست و بهتر می‌باشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي منحصر به فرد چرم طبيعي به کار گیری كنيد.
اکسسوری‌های زنانه غالبا تنوع رنگی فراوانی دارند و به تناسب پوشش، رنگ آنان مضاعف تاثیرگذار خواهد بود. کیف پول یک کدام از از این اکسسوری‌هاست که برای خانم‌ها اهمیت بخش اعظمی دارد. کیف پول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با گونه «122144-7» برای استفاده‌ی خانم‌ها عالی به نظر می‌رسد. این کیف بیشتراز پباده سازی ساده‌ای برخوردار می‌باشد و ابعاد مناسبی دارد. مارک شهر چرم این کیف را با چرم قرمزرنگ تهیه کرده و یک دکمه‌ی سگکی برای باز و بسته‌کردن آن تعبیه کرده است. در پباده سازی این کیف پول، بیش تر از طرح معمولی چرم استفاده شده و برند شهر چرم آن را به صورت کتی (پالتویی) عرضه کرده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10 × 3 سانتی‌متر، فضای نیاز شما را آماده می‌کند. این کیف با وجود داشتن فضای زیاد، وزنی معادل 154 گرم دارد که برای یک محصول چرمی، وزن نسبتا نیکی بررسی می‌شود. چرم استفاده‌شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ از‌این‌رو یار و همدم مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. برای محافظت کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه برای آن ها لحاظ شده است. کیف پول 122144-7 دارنده فضای قابل‌توجهی برای حفظ از کارت ویزیت و اسکناس است. برند ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی خانم‌های خوش‌سلیقه پباده سازی و عرضه کرده است.
این کیف پول کتی دوچندان زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم از جور دباغی شده با گیاه است. طراحی دسته LWS51-1 زیاد معمولی و شکیل بوده که همین امر سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقش فروهر و در پشت کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. طراحی دوچندان کاربردی که دربرگیرنده سه لت جادار است یک لت میانی دارای یک‌سری جای کارت اعتباری و یک جیب زیپ‌دار را به سناریو می‌گذارد . لتی که مشتمل بر دکمه اساسی کیف که کیف با آن باز و 4 بسته میگردد دارنده یک تلق شیشه‌ای در نصیب داخلی می باشد که میتواند به عنوان جای کارت و یا عکس به کار گیری شود. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت مختلف و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. «کیف پول چرم ارگانیک کهن چرم جور LWS51-1» بسیار جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مورد مایحتاج شما موجود است را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است. جهت حفظ بهتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و دوچندان آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید. تولیدات کهن چرم بیشتراز جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت طومار کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف پول دوچندان زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این مدل چرم بیش تر از نوع دباغی شده با گیاه است. بر روی قسمت جلوی کیف نقش سربازان هخامنشی حک شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا هستند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش سبب شده تا طرح خود را خوبتر نشان دهد. پباده سازی فراوان کاربردی این کیف کتی که شامل؛ دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی‌از بیشتراز لت‌هاست که مثل کتاب یا این که دفترچه‌ای صفحات آن ورق می‌خورند. یکی از بیش تر از لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خویش 3 جای کارت و یک جای عکس برای عکس عزیزان‌تان نیز دارد. لت دیگر شامل یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه‌ای که در وسط بر روی یکی‌از از لت‌ها تعبیه شده در روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. «کیف پول چرم طبیعی کهن چرم جور LWS47-1» فراوان ساده و شکیل بوده و درعین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست هم وجود دارد و بیش تر از این رو خواهان زیادی دارد. این محصول بیشتراز محصولات شرکت «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در زمینه تولید ها چرم عمل می‌کند. جهت حفظ بهتر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و فراوان آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
کیف پول درسا جور 6431 بیشتراز نوع کتی می باشد و برای آقایان پباده سازی شده است. در این کیف 8 محل نگهداری کارت اعتباری، 2 محل مراقبت کارت ویزیت و یک محل برای سکه در لحاظ گرفته شده است. این ترازو فضا برای یک کیف کتی عالی میباشد و کاربر می‌تواند تمام کارت‌های مورد ما یحتاج خود را به سادگی در آن جای دهد. البته سه محفظه نیز برای قرار دادن اسکناس در نظر گرفته شده است. در ایجا جور 6431 بیش تر از چرم طبیعی گاوی فایده شده که علاوه بر تداوم زیاد، زیبایی خاصی داراست و فراوان شیک است. این کیف پول در ابعاد 3 × 12 × 21 سانتی‌متر پباده سازی شده و تقریبا به اندازه‌‌ای میباشد که می‌توان بیش تر از آن به عنوان کیف دستی هم فایده کرد. همچنین با توجه به این ابعاد می‌توان جور 6431 را در کیف‌های دستی و رو دوشی هم قرار داد. چرم فایده شده‌ی روی کیف به رنگ قهوه‌ای تیره و با طرح کروکو است که حس لوکس بودن را به کیف می‌دهد. همینطور برند درسا روی پلاک روی کیف و روی تمام زیپ‌ها حک شده است.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم نوع F1» از جنس چرم طبيعي بوده كه اين محصول سه لت بوده و براي مديران كه بيشتر اوقات جامه رسمي مي‌پوشند مطلوب است. ابعاد اين كيف پول 19 در 10 سانتي‌متر می باشد و روي اين كيف طرح هخامنشي استفاده شده است. باطن كيف يك آلبوم وسیع و يك آلبوم متوسط وجود دارد. دو جيب در نصیب راست كيف و دو جيب در سمت چپ آن طراحي شده كه يكي بیشتراز جيب‌ها زيپ‌دار بوده و بیش تر از معدود كيف‌هايي می باشد كه باطن آن مكاني براي قرار دادن خودكار تعبيه شده است. قالب اين محصول گوشه‌گرد بوده و بیش تر از بهترين جور چرم، آستر و نخ در توليد آن فایده شده است. اين محصول 4 عدد جاي كارت عابر بانك دارد. چرم اين كيف با فایده بیش تر از گياه دباغي شده میباشد و هيچ نوع مواد شيميايي در آن فایده نشده می باشد كه همين دستور بیشتراز پیدایش حساسيت جلوگيري خواهد كرد.
استفاده بیشتراز کیف پول یاری می نماید که پول‌ها را راحت و ایمن حمل کنید و همچنین به کیف دستی نظم می‌دهد. کیف پول نوع «122142-3» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه کیف پول مناسب برای خانم‌هاست. این کیف بیش تر از انواع کتی و به ارتفاع 19.5، پهنا 10 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. جنس آن بیشتراز چرم قهوه‌ای‌رنگ و بیش تر از دسته چرم گاو است. این کیف 6 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 4 شیار برای کارت ویزیت دارد. در قسمتی از آن محلی برای حفظ عکس وجود دارد که سه عدد عکس 3×4 را در خویش جای می‌دهد. این کیف سه محفظه برای مراقبت اسکناس به چهره صاف دارد. در پشت کیف یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای محافظت سکه تعبیه شده است. این کیف توسط یک دکمه به چهره پنهان بسته می‌شود. چرم شهر با فایده از چرم ارگانیک سعی کرده که تولید ها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
سایت کوله پشتی كيفيت و رنگ‌بندي چرم‌هاي صنعتي يا مصنوعي نسبت به نوع طبيعي آن، سبب شده تا اين تولید ها مسئله علاقه افرادي قرارگيرد كه كه بنا به دلايلي علاقه به فایده بیش تر از چرم‌هاي طبيعي ندارند. «كيف پول كفشدوزك طرح پرباز كن كد 160034 » كيف پولي جالب و منحصر به فرد به‌فردي است كه گالري كفش‌دوزك آن را طراحي و اجرا مي‌كند. اين محصول زيبا جنسي بیش تر از چرم مصنوعي شيري رنگ داشته كه زمينه آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي، حالتي خط‌دار، داراست و براي کلیه ما يادآور خاطرات شيرين زمان كودكي و مدرسه است. نقاشي‌ كودكانه‌اي كه روي اين محصول اجرا شده، آن را بیش تر از ديگر تولید ها مشابه متمايز كرده و جذاب‌تر مي‌كند. طرح اين كيف كودكي خندان را نشان مي‌‍دهد كه نظیر پرنده‌اي پرباز كرده و در آسماني با ابرهاي آبي پرواز مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و به وسیله دكمه‌هاي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. اين محصول براي دختران برنا مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه فراهم مي‌كند. در نصیب مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در شکل لزوم مي‌توانيد بیشتراز آن به کار گیری كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
طراحی مضاعف کاربردی «کيف پول کهن چرم جور LWS47-3» دربرگیرنده دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی‌از بیشتراز لت‌هاست، مانند کتاب یا این که دفترچه‌ای که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خود 3 جای کارت و یک جای عکس دارااست و لت دیگ�